Myjnia bezdotykowa

Myjnie bezdotykowe - najlepszym przyjacielem kierowcy

Dogodna lokalizacja i wiele usług w jednym miejscu, sprzyja oszczędności czasu i pieniędzy. Dlatego myjnia bezdotykowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem, z którego bardzo chętnie korzystają wszyscy nasi najemcy, współpracownicy i klienci.

Myjnia samoobsługowa

Jest to obecnie najszybsza opcja umycia auta, dostępna w zasięgu ręki i portfela każdego z nas. Nie tylko dokładnie umyjesz auto, ale masz gwarancję bezpieczeństwa i profesjonalne środki chemiczne, które dbają i pielęgnują karoserię twojego samochodu.

Nasza myjnia jest czynna 24 godziny na dobę, więc nie ma pośpiechu, że nie zdążysz po pracy umyć auta. Specyfika tego typu usług ma służyć klientom, dlatego zależy nam na najwyższym stopniu komfortu osób korzystających z myjni bezdotykowych.

Fakt, iż myjnia sąsiaduje ze stacją diagnostyczną jest dla wielu klientów wspaniałą informacją, którą często stosują w praktyce. Nie ma to jak wyjechać, sprawnym, świeżutkim i błyszczącym autem. Staramy się skupiać usługi, które są poniekąd komplementarne i kompleksowo spełniają oczekiwania naszych klientów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby i załatwienia wielu istotnych spraw w “jednym” miejscu! .